Helpdesk

Telefoon:

U kunt ons per telefoon op het volgende nummer bereiken: 072 505 4011.

Remote support:

Klik enkel en alleen op de onderstaande linkjes op verzoek van een DDA-medewerker en volg zijn of haar instructies op:

1. Take Control – Windows: Klik hier

2. Take Control – Mac OS: Klik hier

3. Monitoring Agent, Advanced – Windows: Klik hier

4. Monitoring Agent, Advanced – Mac OS: Klik hier

E-mail:

U kunt ons ook e-mailen: support@dda.nl
En als er echt haast bij is, maar ook alleen dan, mailt u naar spoed@dda.nl

U kunt onze (helpdesk)medewerkers ook persoonlijk bereiken (op alfabetische volgorde):

Ari: ari@dda.nl
Bart: bart@dda.nl
Ben: ben@dda.nl
Colin: colin@dda.nl
Fidel: fidel@dda.nl
Henri: henri@dda.nl
Jeroen: jeroen@dda.nl
Joost: joost@dda.nl
Justin: justin@dda.nl
Martijn: martijn@dda.nl
Marcel: marcel@dda.nl
Marchel: marchel@dda.nl
Marvin: marvin@dda.nl
Maurice: maurice@dda.nl
Mitchel: mitchel@dda.nl
Remco: remco@dda.nl
Wouter: wouter@dda.nl

Inzake mobiele telefoonnummers:

Het mobiele nummer van Martijn mag u altijd bellen: 06 51 303 223.
Alle andere mobiele telefoonnummers van onze collega’s gelieve te verwijderen uit al uw systemen.
Uitleg: Op incidentele basis kan het soms handig zijn om onze collega’s rechtstreeks te bellen. Maar doe dat alstublieft alleen als onze collega expliciet aangeeft dat dat de bedoeling is en noteer dan het mobiele nummer voor alleen die ene keer. Voor ons overzicht en onze planning is het namelijk erg onhandig als u onze collega’s vaker rechtstreeks belt. Bovendien zijn hun mobiele nummers hun privé-nummers en te vaak worden zij door onze klanten thuis, tijdens hun vakantie of zelfs op een dagje-griep-in-bed gebeld. Dat is natuurlijk onwenselijk.
Gebruikt u daarom alstublieft alleen de nummers die op deze pagina staan vermeld.

Diverse andere tools en downloads:

Voor het installeren van de Lenovo toetsenbord-tool, gelieve hier te klikken.
Voor het installeren van de NoSleep-tool, gelieve hier te klikken.
Voor het beluisteren van DDA c.q. Martijn over HP-inkt op NPO Radio 1 (16 sept. 2016), kunt u hier klikken.

Wilt u ICT-ADVIES op maat? Interesse in één van onze DIENSTEN?

Ook onze nieuwsbrief ontvangen?

Niet te vaak, wel informatief.
Vol relevante ICT-informatie voor het MKB.

U bent succesvol ingeschreven voor de DDA-nieuwsbrief.