Helpdesk

Telefoon:

U kunt ons per telefoon op het volgende nummer bereiken: 072 505 4011.

E-mail:

U kunt ons ook mailen: support@dda.nl
En als er echt haast bij is, maar ook alleen dan, mailt u naar spoed@dda.nl

U kunt onze (helpdesk)medewerkers ook persoonlijk bereiken (op alfabetische volgorde):

Ari: ari@dda.nl
Bart: bart@dda.nl
Ben: ben@dda.nl
Colin: colin@dda.nl
Fidel: fidel@dda.nl
Henri: henri@dda.nl
Jeroen: jeroen@dda.nl
Joost: joost@dda.nl
Justin: justin@dda.nl
Martijn: martijn@dda.nl
Marcel: marcel@dda.nl
Marchel: marchel@dda.nl
Marvin: marvin@dda.nl
Maurice: maurice@dda.nl
Mitchel: mitchel@dda.nl
Remco: remco@dda.nl
Wouter: wouter@dda.nl

Inzake mobiele telefoonnummers:

Het mobiele nummer van Martijn mag u altijd bellen: 06 51 303 223.
Alle andere mobiele telefoonnummers van onze collega’s gelieve te verwijderen uit al uw systemen.
Uitleg: Op incidentele basis kan het soms handig zijn, onze collega’s rechtstreeks te bellen. Maar doe dat alstublieft alleen als onze collega expliciet aangeeft dat dat de bedoeling is en noteer dan het mobiele nummer voor alleen die ene keer. Voor ons overzicht en onze planning is het namelijk erg onhandig als u onze collega’s vaker rechtstreeks belt. Bovendien zijn hun mobiele nummers hun privé-nummers en te vaak worden zij door onze klanten thuis, tijdens hun vakantie of zelfs op een dagje-griep-in-bed gebeld. Dat is natuurlijk onwenselijk.
Gebruikt u daarom alstublieft alleen de nummers die op deze pagina staan vermeld.

Remote support:

Onderstaande procedure werkt alleen voor MS Windows computers.
Als u een Apple zoals een iMac of Macbook heeft, meldt u dat dan alstublieft.

  • De DDA-medewerker zal u vragen op één van onderstaande blauwe knoppen te klikken (versie 9 of versie 14);
  • Klik vervolgens alles door met ‘Ja en Amen’ (dus ‘Uitvoeren’, ‘Ja’, ‘OK’, etc.);
  • Uiteindelijk verschijnt er een venstertje met een ID (code) en soms een wachtwoord: geef die gegevens door aan de DDA-medewerker, zodat hij uw PC kan overnemen (u blijft gewoon alles zien dat hij doet).

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

DDAQuickSupportVersie9

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

tv14

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Voor het installeren van onze permanente Drit remote-tool, gelieve hier te klikken (maar alleen als wij u dat expliciet vragen!).

Wilt u ADVIES op maat of heeft u interesse in één van onze DIENSTEN?

Ook onze nieuwsbrief ontvangen?

Niet te vaak, wel informatief.
Vol relevante ICT-informatie voor het MKB.

U bent succesvol ingeschreven voor de DDA-nieuwsbrief.